Piotr

Piotr

czwartek, 25 listopada 2010

Podziękowania !

21 listopada dokonali Państwo wyboru (oczywiście tylko CI z Państwa , którzy byli głosować) nowych władz samorządowych. Jak wiadomo wójtem pozostał p. Piotr Oślizło, za to w Radzie Gminy Gorzyce zaszły pewne zmiany. Przede wszystkim radnymi zostało wybranych 12 nowych osób. Ze "starej" Rady Gminy pozostało "tylko" 9 radnych. Taka mieszanka osób doświadczonych i nowych, może rodzić nadzieję na owocną współpracę.
Wszystkim nowo wybranym Radnym gratuluję i życzę powodzenia. Tym którym się nie udało, również gratuluję uzyskania, mniejszej lub większej ilości głosów. Dziękuje im za uczciwe prowadzenie kampanii wyborczej.
Największe jednak podziękowania należą się mieszkańcom naszego tj. 3 okręgu wyborczego (Turza - Czyżowice), a zwłaszcza mieszkańcom Turzy Śląskiej, którzy osiągnęli frekwencję wyższą niż inne sołectwa w naszej gminie. Dziękuję Państwu za odpowiedzialne zachowanie i troskę o naszą Gminę i jej Sołectwa.
Nie mogę oczywiście zapomnieć o "moich" wyborcach. Wynik który pozwolili mi Państwo osiągnąć jest naprawdę, czymś wielkim. Aż 466 mieszkańców naszego okręgu postanowiło postawić na mnie. Liczba 466 oznacza najlepszy wynik w okręgu nr 3, oraz drugi wynik w całej gminie. To niesamowita sprawa. Dlatego jeszcze raz serdecznie Państwu dziękuję za zaufanie. Taka liczba głosów to ogromy zaszczyt i radość dla mnie, ale również duża odpowiedzialność i presja. Mam nadzieję, że sprostam Państwa oczekiwaniom i nie zawiodę nikogo.
Na koniec proszę Państwa o ciągłe wsparcie, teraz już nie poprzez głosowanie, ale w formie dobrego słowa, życzliwości oraz pomocy przy organizacji różnych przedsięwzięć i projektów.
Pozdrawiam
Piotr Wawrzyczny

P.S - biuro radnego, przez które chcę z mieszkańcami utrzymywać stały kontakt, będzie funkcjonowało od stycznia 2011 roku. Szczegóły będą podane wkrótce.