Piotr

Piotr

poniedziałek, 7 listopada 2011

Cyberakademia

Na terenie gminy Gorzyce organizowany jest projekt pt.: "Cyberakademia" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i skierowany jest dla osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo w wieku 18-64 lat zarówno dla kobiet jak i mężczyzn z gminy Gorzyce. Udział w projekcie jest bezpłatny, uczestnicy mają możliwość wyboru, z których szkoleń chcą skorzystać. Do wyboru są szkolenie z zakładania firmy, oraz z obsługi komputera i Internetu. A dla wszystkich obowiązkowe są warsztaty podnoszące kompetencje osobiste. Szkolenia będą obywać się w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach. Uczestnicy mają zapewnione posiłki, materiały szkoleniowe a po zakończonym projekcie otrzymają certyfikaty. 

Spotkanie informacyjne odbędzie się 17.11.2011r. o godzinie 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach.

Zgłaszać można się w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom "Pokochaj Mnie" w Gorzyczkach, w Fundacji Business for Future w Rybniku lub w Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach (tel. 32 4513288).

Jak najbardziej zachęcam do uczestnictwa w tym projekcie, gdyż warto ! Korzystajmy ze środków unijnych jak najwięcej, gdyż jest ich coraz mniej na tego typu projekty. Już niedługo, za to samo szkolenie, o ile w ogóle się pojawi, trzeba będzie po prostu zapłacić.

Pozdrawiam
Piotr Wawrzyczny